Aktualnie klienci Sadyba Best Mall mogą dokonywać zakupów w sklepie kosmetycznym L’occitane, który oferuje produkty do kąpieli, pielęgnacji ciała oraz wyroby perfumeryjne. Przy ul. Powsińskiej można już również odwiedzic salon Mothercare z ubrankami i asortymentem dla niemowląt do 36 miesiąca życia oraz dla dzieci do ośmiu lat. Marka pochodzi z Wielkiej Brytanii. W galerii zlokalizowanej w warszawskiej dzielnicy Sadyba można teraz zapoznać się również z kolekcjami ubrań i dodatków dwóch marek modowych – Promod oraz Tatuum. Otwarcia doczekała się też kwiaciarnia W te pędy.

Dodatkowo kilka zmian wprowadzili dotychczasowi najemcy. Bank Millennium, który znajdował się dotąd na parterze galerii, przeniósł się do budynku kina IMAX. Zaś sklep La Passion du Vin zmienił nazwę na Bon Appetit La Passion du Vin. Aktualnie mieści się pomiędzy Restauracją Pizza Marzano a Bankiem Millennium.

W ostatnim czasie został uruchomiony również nowy wyjazd do centrum handlowego, który zdaniem przedstawicieli Sadyba Best Mall znacznie odciąży stary, prowadzący przez parking do ul. Powsińskiej.

Sadyba Best Mall jest zlokalizowana w Warszawie przy ul. Powsińskiej. W swojej ofercie posiada blisko 100 sklepów i punktów usługowych. Największa część obiektu zajmuje supermarket Carrefour. Wśród najemców są m.in. Mexx, Rossmann, sklep obuwniczy CCC, Molton, Cottonfield. Galeria dysponuje też częścią rozrywkową. Mieści się tu kino Cinema City, a także jedyne w stolicy kino trójwymiarowe Orange Imax.