Otwarcie Makrum Park zaplanowano na rok 2013

Operatorem kinowym powstającego centrum handlowo-usługowego Millenium Hall ma zostać Multikino. Tym samym mieszkańcy Rzeszowa zyskają dostęp do dziesięciosalowego obiektu, dysponującego łącznie 1600 miejscami. Multikino zajmie około 3 tys. mkw. powierzchni użytkowej galerii.

W ramach rzeszowskiego kompleksu znajdzie się również hotel. W mieście pojawi się Hilton Garden Inn., który będzie dysponował ponad stoma pokojami gościnnymi. W jego obrębie pojawi się między innymi sala konferencyjna i restauracje.

Centrum handlowe Millenium Hall jest zlokalizowane przy głównej arterii handlowej Rzeszowa – skrzyżowaniu ulic Rejtana, Kopisto i Karowej, na największym pod względem liczby mieszkańców osiedlu „Nowe Miasto”. W najbliższej odległości od centrum mieszka około 55 tys. osób, natomiast w odległości około 60 min. jazdy samochodem ok. 690 tys. potencjalnych klientów. Szacowana wartość inwestycji to 450 mln zł. W obrębie galerii pojawi się około 250 sklepów różnych branż.

Centrum handlowo-rozrywkowe Millenium Hall jest obecnie jedną z największych tego typu inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych, realizowanych w Polsce południowej. Przy budowie obiektu zatrudnienie znajdzie ponad trzy tysiące osób.