Wyróżnienie „Jakość Obsługi” zostało już po raz kolejny przyznane sieci sklepów Drogerie Natura. Jak co roku, za pośrednictwem portalu internetowego www.jakoscobslugi.pl, konsumenci wyrażali swoje opinie oraz oddawali głosy na firmy i instytucje oferujące swoim klientom najwyższą jakość obsługi.

– Godło Jakość Obsługi to nie lada wyróżnienie oraz niezwykły zaszczyt dla firm. Jego laureaci tworzą elitarne grono TOP 100 Najprzyjaźniejszych Firm w Polsce – podkreśla sieć Drogerie Natura w swoim komunikacie.

To kolejna nagroda dla firmy Polbita w ostatnim czasie. Właściciel drogerii został już uhonorowany tytułem „Jakość Roku 2009” oraz „Jakość Obsługi 2009”.

Pierwsza placówka Drogerii Natura powstała w 1997 roku. Obecnie sieć liczy ponad 200 drogerii w całej Polsce, między innymi w centrach handlowych. Właścicielem sieci jest firma Polbita, która stale powiększa liczbę swoich punktów handlowych. 11 marca tego roku nastąpiło otwarcie w centrum handlowym Galeria Jastrzębie w Jastrzębiu – Zdroju (województwo śląskie). Firma współpracuje z około 100 dostawcami produktów. Jej asortyment obejmuje około 8 tysięcy artykułów – od kosmetyków, przez perfumy, po ozdoby do włosów i akcesoria kosmetyczne.