Mobilne kino zagości w tarnowskiej galerii tylko w ten weekend. Dzięki temu klienci Gemini Park będą mieli okazję obejrzeć seans z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii – będą czuli zapachy, ruchy, widzieli trójwymiarowe efekty oraz słyszeli przestrzenną muzykę. Sala, w której odbywają się projekcje filmów, znajduje się w ogromnej ciężarówce. Jest to kino mobilne, lecz mogące pomieścić dziennie 1,1 tys. osób.

Specjalnie dla klientów Gemini Park Tarnów czekają filmowe promocje. Każdy, kto w dniach od 10 do 14 listopada zrobi zakupy na terenie centrum handlowego za min. 50 zł otrzyma bilet na seans filmowy.

– Chcemy pokazać, że nasi klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy taką niespodziankę – mówi Kinga Witek, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Centrum handlowe Gemini Park Tarnów jest usytuowane w północnej części Tarnowa. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw. znajduje się blisko 70 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców galerii należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt.

Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem centrum handlowo – rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej, oddanego do użytku w maju 2009 r. Spółka ma w planach budowę kolejnego obiektu handlowego w Tychach.