Spółka Qumak-Sekom będzie odpowiadać za kompleksową instalację elektryczną galerii, której realizacjia zakończy się planowo jesienią 2011 roku. Jak informuje firma, w ramach podpisanej umowy, zajmie się instalacją rozdzielnic średniego i niskiego napięcia, transformatorów, tras kablowych, agregatu prądotwórczego, szynoprzewodów, oświetlenia oraz oświetlenia awaryjnego. Dodatkowo w ramach montażu systemów niskoprądowych zainstaluje dźwiękowy system ostrzegawczy, telewizję dozorową, sygnalizację włamania i napadu, kontrolę dostępu, sygnalizację pożaru, instalacje antenowe, instalację domofonową i dzwonkową, system przyzywowy, a także okablowanie strukturalne.

Qumak-Sekom jest spółką funkcjonującą na rynku teleinformatycznym. W Polsce działa od roku 2002, z główna siedzibą w Warszawie. Firma realizuje usługi w czterech obszarach: aplikacjach biznesowych, integracji systemowej, technologiach inteligentnego budynku, usługach wsparcia i serwisu technologicznego.

W Galerii Kaskada na 43 tys. mkw. powierzchni wynajmu znajdzie się ponad 140 sklepów. Do dyspozycji klientów oddanych zostanie około 1000 miejsc parkingowych. Na ponad rok przed otwarciem jest już wynajęte około 80 proc. powierzchni najmu.