Klienci nowego salonu odnajda w jego ofercie wysokiej jakości obuwie skórzane męskie i damskie, galanterię skórzaną oraz akcesoria obuwnicze.

Przedsiębiorstwo Wojas powstało na terenach dawnych Nowotarskich Zakładów Przemysłu Skórzanego Podhale. Do 2007 roku funkcjonowało pod nazwą Zakłady Produkcyjno-Handlowe Wojas, które w całości zostały wniesione w postaci aportu do spółki akcyjnej Wojas. Firma początkowo zatrudniała kilkanaście osób, które produkowały kilkadziesiąt tysięcy par obuwia skórzanego rocznie. Teraz zatrudnia ok. 500 pracowników i wytwarza ponad 550 tys. par butów. Pierwszy sklep firmowy Wojas został otwarty w 1990 roku. W 1997 roku powstała spółka Wojas Trade, która przejęła istniejące sklepy firmowe i aktywnie rozbudowywała sieć.

Obecnie buty z marką Wojas można kupić w sieci ok. 100 sklepów firmowych w całej Polsce oraz w dziewięciu placówkach na Słowacji. Wszystkie sklepy są własnością Wojas Trade i Wojas Slovakia, które należą do spółki Wojas.

Centrum Handlowe Borek we Wrocławiu zostało otwarte w 1999 roku. W obiekcie o powierzchni handlowej wynoszącej 35 tys. mkw. znajduje się 72 najemców. Największym z nich jest hipermarket Carrefour. Na zmotoryzowanych klientów czeka ponad 1,2 tys. miejsc postojowych.