Aktualnie w sklepie Royal Collection w Galerii Mokotów jest dostępny szerszy zakres kolekcji marki Digel. Dotychczas klienci mieli w nim dostęp jedynie do garniturów, marynarek i spodni. Teraz propozycja ubrań dla mężczyzn powiększyła się o dzianiny, koszule, okrycia wierzchnie i dodatki. A wszysto skupione jest i wyeksponowane w jednym miejscu, firmowanym logo Digel.

Marka Digel jest związana z siecią salonów Royal Collection już od lat, ale dodatkowo prowadzi sprzedaż swojego asortymentu we własnych i partnerskich sklepach firmowych.

Ostatni salon marki został otwarty w centrum handlowym Karolinka w Opolu, gdzie zajmuje 124 mkw. powierzchni najmu. Opolski punkt jest siódmym sklepem partnerskim sieci, działającym na terenie naszego kraju. W jego ofercie są zarówno eleganckie biznesowe propozycje, jak i mniej oficjalne, casualowe ubrania męskie.

Digel jest niemiecką marką odzieży męskiej, która na rodzimym rynku posiada ponad siedemdziesięcioletnią tradycję. Do Polski sieć została wprowadzona w 1993 roku.

Pod koniec sierpnia br. Digel Poland, odpowiedzialny za rozwój sieci w kraju, został zauważony w ramach konkursu Fashion Website Awards na najlepsze sklepy i strony internetowe firm z branży modowej. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii producent/impotent.