Hit.pl oferuje końcówki serii różnych markowych produktów po obniżonych cenach. W asortymencie znajdują się m.in. notebooki, komputery drukarki, monitory, oprogramowanie, GPS, aparaty cyfrowe, akcesoria komputerowe oraz sprzęt audio-video. Zgodnie z założeniem właściciela sklepu, oferta ma być przede wszystkim, atrakcyjną cenową alternatywą dla popularnych produktów sprzedawanych przez konkurencję.

Vobis zapowiada, że do nowego sklepu online będą wprowadzane nowe produkty, do tej pory nieobecne w sieci salonów Vobis Digital i na stronach Vobis.pl.

– Nasz pomysł na Hit.pl, to przede wszystkim dotarcie do nowej rzeszy klientów, wrażliwych na argument ceny i niekoniecznie szukających nowości rynkowych, ale atrakcyjnych cenowo i nadal nowoczesnych i markowych produktów. Generalnie spodziewamy się zwiększenia obrotów w całym naszym kanale internetowym i wzrostu znaczenia tego segmentu w całości sprzedaży Vobis – mów Adam Rzepkowski, dyrektor e-Commerce w Vobis SA.

Już na początku przyszłego roku koncepcja sklepu zostanie jeszcze bardziej rozwinięta. Dotyczyć to będzie m.in. możliwości odbioru towaru (opłaconego z góry) w salonach Vobis, zakupów ratalnych, bardziej zaawansowanej wyszukiwarki produktów oraz wprowadzenia ofert czasowych i ich wersji z odliczaniem sprzedanej ilości.

Vobis SA to detaliczna specjalistyczna sieć sprzedaży sprzętu cyfrowego w Polsce. Firma oferuje produkty i usługi z dziedziny zaawansowanych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych, doradztwo oraz serwis. Oferta obejmuje m.in. notebooki, komputery drukarki, monitory, oprogramowanie, GPS, telefony komórkowe, aparaty cyfrowe, akcesoria komputerowe oraz sprzęt audio-video. Dodatkowo Vobis projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt pod własną marką, głównie komputery stacjonarne i akcesoria.