Nowy butik Six mieści się na parterze bydgoskiej galerii handlowej w pobliżu food courtu. Zajmuje powierzchnię 44,8 mkw. Bezpośrednio sąsiaduje ze sklepem Tchibo stanowiącym połączenie baru kawowego, stoiska z kawą oraz sklepu z produktami nieżywnościowymi oraz salonu z odzieżą i akcesoriami sportowymi. Dużym najemcą zlokalizowanym tuż obok jest także salon z zabawkami i ubraniami dla dzieci Smyk.

– Sklep Six idealnie uzupełnia ofertę galerii o dodatki do ubrań i biżuterią. Jest to korzystne połącznenie z propozycją naszych 60 sklepów modowych – mówi Izabela Knitter-Chmura, marketing manager Galerii Pomorskiej. – Butik Six, podobnie jak obecny już w galerii Świat Śpinek, jest skierowany zwłaszcza do nastolatków. Ma bogatą ofertę, a przy okazji przystępne ceny – dodaje.

Marka Six wychodzi do klientów z ofertą biżuterii i dodatków do ubrań – pierścionki, kolczyki, naszyjniki, bransoletki, akcesoria do włosów, telefonów komórkowych i okularów przeciwsłonecznych.

Galeria Pomorska to około 100 sklepów, restauracje, kawiarnie i centrum rozrywki XL Bowling. To także stoiska w pasażu, które uzupełniają ofertę sklepów: kantor, kwiaciarnia, naprawa obuwia, poczta i bank. Galeria Pomorska na powierzchni najmu wynoszącej 20 tys. mkw., oferuje klientom takie marki jak Euro RTV AGD, Empik, Reserved, Smyk, H&M, Almi Decor, CCC i Carry.