Eliza Orepiuk związana jest z Grupą Muszkieterów od 2007 roku, gdzie jako kierownik działu komunikacji i informacji odpowiada za Public Relations spółki. W zakres jej obowiązków wpisane jest również zarządzanie komunikacją pomiędzy poszczególnymi spółkami należącymi do Grupy.

Wcześniej Orepiuk związana była z Imperial Tobacco Polska i SCA PR Polska oraz firmie JMD, gdzie zdobywała doświadczenie z zakresie komunikacji wewnętrznej. Z tymi przedsiębiorstwami współpracowała od roku 2000.

Wykształcenie zdobywała na Wydziale Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Była również słuchaczką Podyplomowego Studium Public Relations przy Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem ponad 170 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów licząca obecnie 152 supermarkety Intermarché oraz 71 sklepów Bricomarché jest pod względem obrotów największą grupą franczyzową w Polsce. W 2009 roku jej obroty przekroczyły 3,27 mld zł. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska. Plany strategiczne Grupy zakładają ekspansję sieci głównie w małych i średnich miejscowościach, o wielkości do 70 000 mieszkańców.