Wszystkie trzy marki odzieżowe prowadzi firma R&D Poland, która sprawuje nadzór również nad Brandami Armani Jeans, Belstaff, Calvin Klein Jeans, Francesco Biasia, Furla, Guess, Guess Accessories, Guess by Marciano, ICE Iceberg, Lilla Moda, Patrizia Pepe, Pinko, RED Valentino, Richmond, Versus Versace, Liu Jo, TRU Trussardi.

W Fashion House Piaseczno firma wynajęła 412 mkw. powierzchni na potrzeby multibrandowego sklepu Lilla Store. Trussardi Jeans zajął lokal o powierzchni 175 mkw. Trzeci salon – Pinko – urządzony został na 73 mkw. powierzchni.

– Fashion House w Piasecznie jest jedynym centrum outletowym w Polsce, które może poszczycić się współpracą z luksusowymi markami. Na Zachodzie Europy wchodzenie ekskluzywnych marek do wysokiej jakości centrów outletowych jest już normą. Dlatego Polonia Property Funds wyraża zadowolenie z faktu, że luksusowe marki zaczynają współpracować z centrami outletowymi w Polsce – mówi Robert Gietko, Asset&Leasing Manager z Polonia Property Funds. – Mamy satysfakcję z tego, że marki, które nam zaufały odnoszą sukcesy i są zadowolone z wejścia do Fashion House w Piasecznie – podkreśla.

Wynajem powierzchni w sieci Fashion House Outlet Center prowadzi dział leasingu Polonia Property Funds oraz BOIG Property Consulting.