Butik Tous znajduje się na parterze w Atrium poznańskiej galerii handlowej. Biżuteria tej marki wykonana jest z 18-karatowego złota lub stali szlachetnej, zdobią ją diamenty i perły. Butik oferuje także akcesoria. W asortymencie sklepu znajdują się zegarki, okulary, torebki, walizki, koszulki damskie i długopisy.

Tous to rodzinna, hiszpańska marka, która powstała w 1920 r. Firmę założyło małżeństwo Tous Blavi i Teresa Ponsa, którzy otworzyli mały warsztat zegarmistrzowski. Z czasem przekształcił się on w sklep z biżuterią. Tous posiada 160 salonów w Hiszpanii, a 300 na całym świecie. Od 2007 roku twarzą marki jest Kylie Minogue.

Stary Browar powstał w Poznaniu na bazie dawnego Browaru Huggera, ponad stuletniej nieruchomości, której początki sięgają 1844 roku, gdy do Poznania przybył Ambrosius Hugger – piwowar z Wirtembergii. W 2003 roku otwarta została tu część handlowa – Atrium z ponad setką sklepów, restauracjami i powierzchnią biurową. Stary Browar był wielokrotnie nagradzany, m.in. przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (ICSC). W poznańskim Starym Browarze na łącznej powierzchni 22500 mkw., znajduje sie ponad 100 sklepów. W obiekcie znajdują sie także kawiarnie i punkty gastronomiczne.