Będzie to pierwsza wielotorowa profesjonalna kręgielnia w Słupsku. MK Bowling to jedna z najlepiej znanych marek kręgielni w Polsce. Swoje salony posiada w: Szczecinie, Koszalinie, Płocku, Radomiu, Włocławku i Białymstoku. MK Bowling prowadzi centra rozrywki z kręglami, bowlingiem, karaoke, dyskotekami i restauracjami. Organizuje imprezy dla dzieci, spotkania okolicznościowe, imprezy muzyczne i sportowe.
Rozbudowywany Jantar zostanie oddany do użytku pod koniec 2011 roku. Znajdzie się w nim łącznie 137 sklepów na powierzchni 45,8 tys. mkw. Jantar będzie już wkrótce pełnił rolę regionalnego centrum handlowego dla całego Pomorza Środkowego. W nowej części obiektu znajdą się sklepy m.in. takich marek, jak: Multikino, ZARA, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, Jeans Club, Tally Weijl, Cubus i New Yorker.

Centrum handlowe Jantar zostało otwarte we wrześniu 2008 roku. Od początku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Słupska i całego regionu. W Jantarze znajdują się sklepy znanych marek, m.in.: H&M, KappAhl, RTV Euro AGD, Smyk, Empik, HOUSE i MOHITO.

Mayland Real Estate sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji obiektów handlowych, rozrywkowych i usługowych. W 2008 roku otworzył trzy nowoczesne centra handlowe: CH Karolinka w Opolu, CH Pogoria w Dąbrowie oraz pierwszą część CH Jantar w Słupsku. Oprócz nowej części Jantara, Mayland planuje otwarcie kolejnych obiektów, m.in. w: Szczecinie, Gdyni, Krakowie i Rzeszowie.