Oferta Lite -Licht Polska dotyczy nieruchomości położonej przy drodze krajowej nr 25 na trasie Kalisz – Bydgoszcz w miejscowości Barczygłów. Jest to działka o powierzchni ponad 4,2 hektara z poprowadzoną drogą dojazdową pod inwestycje takie jak np: siedziby firm, hale produkcyjne, magazyny czy markety. Nieruchomość posiada aktualny plan zagospodarowania.

Działka zlokalizowana jest w odległości 1,5 km od węzła autostrady A2 Warszawa – Poznań, 6 km od granic Konina i ok. 100 km od Poznania. W sąsiedztwie znajduje się siedziba urzędu celnego oraz obiekty magazynowe m.in.: Smurfit Kappa, Grene Polska, Centrum Logistyczne Logit oraz Avans.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąć pod nr tel.: 63 241 55 77 lub pisząc na adres: [email protected]

Firma Lite – Licht sp. z o.o. jest spółką – córką niemieckiego producenta oświetlenia – firmy Lite-Licht GmbH z Herzebrock, reprezentowaną przez 13 oddziałów na całym świecie. Początki spółki sięgają roku 1949, kiedy to przedsiębiorca Otto Liehr założył w Niemczech firmę zajmującą się sprzedażą opraw oświetleniowych.

W Polsce firma prowadzi działalność od 1993 roku. Za pośrednictwem projektów architektonicznych sprzedaje systemy oświetleniowe Lite-Licht dla obiektów użyteczności publicznej, takich jak: obiekty biurowe, handlowe, przemysłowe, służby zdrowia, itp. Drugą, równie ważną gałęzią dystrybucji są wyroby StarLicht, przeznaczone dla klienta indywidualnego, sprzedawane za pośrednictwem sieci marketów budowlanych.