Wrocławska sieć Piramida Steakhouse rozpoczęła sprzedaż licencji franczyzowych w lipcu tego roku. Jak poinformowała firma FRConsulting, pierwsza umowa umożliwiająca otwarcie restauracji tej marki, została podpisana z franczyzobiorcą z Kielc. Piramida w ramach licencji zagwarantowała nowemu partnerowi profesjonalną pomoc w negocjacjach warunków najmu oraz pakiet usług przy otwarciu lokalu.

Obecnie Piramida poszukuje partnerów działających na terenie Rzeszowa i Kielc. FRConsulting przekonuje, że sieć posiada atrakcyjne lokale w centrach handlowych. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 501 807 672 lub pisząc na adres mailowy: [email protected]

Pierwsza restauracja Steakhouse Piramida została otwarta w 2001 roku we Wrocławiu. Obecnie sieć prowadzi działalność w czterech lokalach we Wrocławiu, Bielsku-Białej i Opolu. W ofercie restauracji znajdują się potrawy orientalnej kuchni egipskiej i arabskiej. Poza tym restauracja wzbogaca menu o potrawy kuchni polskiej, włoskiej, meksykańskiej i amerykańskiej.

Firma FRConsulting rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku i świadczy specjalistyczne usługi związane z doradztwem inwestycyjnym. Posiada ekspertów m.in. z zakresu doradztwa franczyzowego oraz prawno – inwestycyjnego. FRConsulting specjalizuje się w tworzeniu i obsługiwaniu sieci franczyzowych, działających głównie w branży gastronomicznej, a także w doradztwie dla przyszłych franczyzobiorców.