Kino Cinema 5D po raz pierwszy odwiedziło Tarnów. Od piątku do niedzieli wyświetlane były naprzemiennie dwa filmy: Asylum 5D oraz Dinozaury – Giganty Patagonii. W ramach specjalnej akcji seanse mogli oglądać klienci centrum handlowego, którzy wcześniej dokonali zakupów na kwotę przekraczającą 50 zł.

– W związku z tym, że kino cieszyło się tak wielkim zainteresowaniem, już możemy zapowiedzieć, że stanie ponownie podczas ferii zimowych – mówi Kinga Witek, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Kino 5D to najnowocześniejsze kino w technologii 5D. Oglądający czują ruchy, zapachy, widzą trójwymiarowe efekty, słyszą przestrzenną muzykę – z tych powodów nazywane bywa „kinem emocji”.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów jest usytuowane w północnej części Tarnowa. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw. znajduje się blisko 70 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców Galerii należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management sp. z o.o.