W listopadzie nowy butik w tarnowskim centrum handlowym Gemini Park otworzyła marka Signore, oferująca odzież dla mężczyzn. W asortymencie sklepu znajdują się spodnie, koszule, garnitury, krawaty, kurtki i płaszcze oraz dodatki do męskiej odzieży

W najbliższym czasie otwarcie w Gemini Park Tarnów planują także inni najemcy. – Będzie to kolejny unikatowy w regionie sklep z odzieżą oraz kolejne stoiska, tym razem ze strefy gastronomicznej – zapowiada Kinga Witek, dyrektor marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów jest usytuowane w północnej części Tarnowa. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw. znajduje się blisko 70 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców galerii należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management.

Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem centrum handlowo-rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej, oddanego do użytku w maju 2009r. W planach Gemini Holdings jest budowa kolejnego obiektu handlowego w Tychach.