W związku z zakończeniem kadencji Mariusza Kozłowskiego, Rada Nadzorcza spółki na początku listopada br. powołała na stanowisko dyrektora ds. wynajmu i sprzedaży GTC Jacka Wachowicza.

Wachowicz jest absolwentem dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę zawodową rozpoczął w 1992 roku. Doświadczenie zdobywał pracując początkowo w Raiffeisen Bank w Warszawie, potem w Cargill Financial Markets PLC z Dealera Rynku Pieniężnego, awansował kolejno na Dealera Walut i Obligacji i Investment Managera. Od 2002 roku rozpoczął współpracę z Heitman Real Estate Investment Management, gdzie obejmował funkcją wiceprezesem i dyrektora ds. Inwestycji w Europie Środkowej i Wschodniej. Później przez rzez rok pracował dla TriGranit Development Polska jako dyrektor zarządzający. Przez ostatnie dwa lata prowadził własną firmę doradczą działającą na rynku nieruchomości – realizował zlecenia m.in. dla firm Warimpex i Allfin.

Globe Trade Centre (GTC SA) jest spółką deweloperską. Firma powstała w 1994 roku w Warszawie. Obecnie aktywnie działa w 10 państwach: w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, na Słowacji, Ukrainie i w Rosji. GTC realizuje inwestycje w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: budynków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowym.