Budowa kompleksu Futura Park Kraków rozpoczęła się w czerwcu tego roku. Neinever szacuje, że prace potrwają do jesieni 2011 r., a nowy obiekt będzie odwiedzać rocznie ok. 3 mln klientów. Częścią kompleksu będzie nowe centrum outlet. Dzięki projektowi, wykorzystującemu naturalną rzeźbę terenu, 22 tys. mkw. powierzchni najmu, w tym 120 sklepów i 1,4 tys. miejsc parkingowych, będzie się dobrze komponować z naturalnym otoczeniem inwestycji.

Galeria Katowicka powstaje w ramach zintegrowanego zespołu komunikacyjno-handlowo-biznesowego, jaki Neinver buduje w centrum Katowic. Jest to największa inwestycja realizowana obecnie przez firmę w Europie. Obok galerii handlowej, w ramach tej inwestycji realizowana jest również budowa dworca kolejowego, podziemnego dworca autobusowego, budynku biurowego oraz sieci infrastruktury drogowej, która połączy nowe centrum miasta z przylegającymi ulicami. W ramach projektu powstanie łącznie niemal 200 tys, mkw. nowej powierzchni użytkowej, z czego 53 tys. mkw. to powierzchnia handlowa – 250 punktów handlowych i usługowych w Galerii Katowickiej, biurowcu oraz na terenie hali dworca. Oddanie do użytku Galerii Katowickiej jest planowane na czwarty kwartał 2012 roku.

Dwa nowe outlety powstaną w Warszawie i Szczecinie. Factory Annopol będzie drugim outletem Neinver w stolicy. Powierzchnia do wynajęcia w nowym centrum wyniesie ponad 14 tys. mkw. i powstanie na niej 90 sklepów. Obiekt ma ruszyć w trzecim kwartale 2012 r. Z kolei Factory Szczecin będzie pierwszym centrum outlet tej firmy w północno – zachodniej Polsce. Projekt zakłada budowę jednopoziomowego obiektu handlowego o powierzchni 18 tys. mkw., przeznaczonego na 120 sklepów. Otwarcie zaplanowano na drugą połowę 2013 r.

Neinver jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Działalność firmy obejmuje komercjalizację, zarządzanie i marketing centrów outlet, centrów i parków handlowych, a także parków biurowych i magazynowych. Aktualnie Neinver prowadzi działalność w Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii. Firma działa na polskim rynku od 2000 roku.