W piątkowy wieczór w Silesia City Center będzie można odwiedzić kąciki gwiazd i twarzą w twarz spotkać telewizyjnych bohaterów. Do udziału w Nocy Zkupów zostali zaproszeni aktorka i prezenterka Katarzyna Cichopek, znany z tanecznego show Michał Piróg oraz aktorka, odtwórczyni roli serialowej Majki, Joanna Osyda. Wieczór uatrakcyjnią również występy popularnych tancerzy – Rafała Maseraka i Tomasza Barańskiego, którzy będą prowadzić okolicznościowe warsztaty tańca.

Do akcji włączyło się ponad 200 sklepów zlokalizowanych w Silesia City Center. Na piątkowy event przygotowały one obniżki cenowe. Na klientów czekają 20-proc. rabaty w C&A oraz zniżki sięgające 50 proc. w Promod i Billabong Quiksilver. Inglot w Noc Zakupów obniży ceny zą o 70 proc., a w Saturn o 40 proc.

Silesia City Center to największe na Górnym Śląsku i w Zagłębiu centrum handlowo–rozrywkowe. Na powierzchni 66 tys. m kw. znajdują się sklepy tak prestiżowych i unikalnych marek jak Armani Jeans, VJC Versace, Max Mara, Zara, czy Royal Collection. Silesia City Center to miejsce doskonale skomunikowane z całą Aglomeracją Śląską. Oferta Silesia City Center to 250 sklepów, punktów usługowo–handlowych, kawiarni i restauracji.