Galeria Wisła wzbogaciła swoją ofertę o salon sukien ślubnych. Nowy sklep Atelier znajduje się na parterze płockiej galerii, w sąsiedztwie salonów Vistuli, Wólczanki i Apart. Przyszłe panny młode przy przymiarkach i zakupie sukien ślubnych mogą liczyć na pomoc wyszkolonego personelu.

Galeria Wisła to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe w Płocku. Galeria posiada w swojej ofercie ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje. Inwestorem galerii jest Caelum Development – irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą w Warszawie, utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii i Niemiec.

Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Galeria Wisła otrzymała tytuł Najlepszego Centrum Handlowego w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland. Zdobyła również tytuł „Wydarzenie Roku 2008” w kategorii "Gospodarka" w Plebiscycie Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza".