To pierwszy punkt farmaceutyczny w obiekcie. Do tej pory klienci poszukujący medykamentów zmuszeni byli poszukiwać ich poza galerią.

Nowy punkt prowadzi sprzedaż produktów gotowych, ale posiada również usługę realizacji recept robionych. Na przygotowane medykamenty oczekuje się nawet do 20 min.

Już teraz Apteka zapowiada, że będzie prowadzić konsultacje kosmetyczne oraz fachowe porady, których mają udzielać specjaliści z zakresu dermatologii, fizjoterapii i pediatrii.

Punkt farmaceutyczny został dostosowany do potrzeb rodziców, którzy dokonują zakupów w towarzystwie dzieci. W lokalu przygotowano mini-kącik zabaw.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów jest usytuowane w północnej części Tarnowa. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych znajduje się blisko 70 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców galerii należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt.

Inwestorem i deweloperem centrum handlowo-usługowego jest spółka Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie, która specjalizuje się w realizacji obiektów komercyjnych. Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management sp. z o.o.