Organizowana przez Gemini Park Bielsko-Biała kwesta jest połączona z prezentacją motocykli, wśród których pojawiają się Hondy, Yamahy, BMW, Harleye, Kawasaki i Suzuki. Akcja trwa od 5 listopada do 3 grudnia, a finał zbiórki zaplanowano na 5 grudnia, dzień przed mikołajkami. Wówczas kawalkada Motomikołajów przejedzie z galerii do Domu Dziecka, by tamtejszym dzieciom wręczyć zorganizowane w ramach akcji podarunki.

W trakcie zbiórki, każdy z klientów może obejrzeć i wsiąść na wybrane motocykle oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. I oczywiście przyłączyć się do zbiórki.

Inicjatorami wydarzenia, które odbywa się już po raz trzeci, są motocykliści z Bielska-Białej i okolic oraz AutoMobilklub Beskidzki.

Jest to pierwsza z przewidzianych na grudzień inicjatyw marketingowych, inicjowanych przez Gemini Park. Przed Bożym Narodzeniem galeria będzie również organizatorem jarmarku świątecznego.

Centrum handlowo-rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie. Gemini Park obok rozbudowanej części rozrywkowej, reprezentowanej m.in. przez Cinema City, oferuje kompleksową ofertę handlową. Wśród najemców centrum znajdują się: hipermarket Real, zagraniczne marki odzieżowe, takie jak H&M, C&A, New Yorker, S’Oliver oraz polscy detaliści m.in. Reserved, House, Mohito, Solar czy Ryłko.