Tematem przewodnim imprezy będzie „Podróż po krainie Magii”. Na klientów będą czekały m.in.: pokazy sztuk magicznych w wykonaniu magików i iluzjonistów, pokazy podniebnego tańca na podwieszonych szarfach, show żonglerskie, clowni, strefy zabaw dla dzieci i wróżka. Każdy klient będzie mógł spróbować także urodzinowego tortu. Przewidziane są zabawy z nagrodami oraz prezenty od marek obecnych w centrum. Część sklepów na tę okazję przygotowała specjalne zniżki i promocje.

Finał urodzin będzie połączony z rozstrzygnięciem konkursu urodzinowego Galerii Wisła, w którym do wygrania są dwa skutery Adiva AD125, oraz dwa kina domowe 3d marki Sony.

Galeria Wisła to nowoczesne centrum handlowo – rozrywkowe w Płocku. Galeria posiada w swojej ofercie ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje.

Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Galeria Wisła otrzymała tytuł Najlepszego Centrum Handlowego w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland. Zdobyła również tytuł „Wydarzenie Roku 2008” w kategorii "Gospodarka" w Plebiscycie Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza".