Nowy sklep Unisono, prowadzący sprzedaż włoskich ubrań i akcesoriów w stołecznym centrum handlowym Sadyba Best Mall, zajmie lokal o powierzchni 99 mkw. Natomiast placówka zielonogórska będzie dysponować pomieszczeniem handlowym o powierzchni 98 mkw. Salony poszerzą sieć sześciu dotychczas działających punktów, których asortyment obejmuje ubrania i akcesoria modowe projektowane i szyte we Włoszech.

Sieć salonów Unisono jest obecna w Polsce od roku 2008 i przez ostatnie dwa lata dynamicznie rozwijała się na rodzimym rynku. Marka Unisono jest już dostępna w centrach handlowych Wola Park, Blue City i przy ul. Mokotowskiej w Warszawie, w Galerii Kazimierz w Krakowie, Plazie Poznań oraz we wrocławskim Outlet Factory.

Plany otwarciowe sieci na następny rok zakładają rozszerzenie sieci do około dziesięciu salonów – wynika ze zdobytych przez Retailnet.pl informacji.

Unisono oferuje ubrania, których sprzedaż odbywa się w krótkich seriach, przy zachowaniu częstych dostaw, co zapewnia kolekcjom marki różnorodność. Element kolekcji stanowią również dodatki, jak szale, paski, rękawiczki. W sklepach Unisono dostępne są również torebki, a także obuwie marki Venezia. Dopełnienie asortymentu stanowi biżuteria.