Nowy sklep Militaria.pl w poznańskim Starym Browarze ma w swojej ofercie ponad 3 tys. produktów. Można tu znaleźć np. sprzęt strzelecki taki jak: wiatrówki, celowniki optyczne, łuki, paintball, czy airsoft. Ponadto w asortymencie sklepu można zaopatrzyć się w lornetki, latarki, noże, multitoole, scyzoryki, a także w zaawansowane technicznie urządzenia, w tym: noktowizory, dalmierze, lokalizatory GPS. Całość oferty dopełnia odzież militarna i akcesoria do samoobrony.

Militaria.pl od 1998 roku prowadzi internetową sprzedaż wiatrówek i akcesoriów strzeleckich, a także szeroko rozumianego sprzętu outdoorowego, ASG, paintball oraz akcesoriów do samoobrony. Właścicielem sklepu jest Firma Handlowa TM Tomasz Filipiak. Działalność Militaria.pl od początku opierała się na kilku kanałach dystrybucji. Od 2005 roku firma intensywnie rozwija sieć własnych salonów firmowych. Aktualnie marka posiada 10 własnych sklepów w Polsce.

Stary Browar powstał w Poznaniu na bazie dawnego Browaru Huggera. W 2003 roku otwarta została tu część handlowa – Atrium z ponad setką sklepów, restauracjami i powierzchnią biurową. Stary Browar był wielokrotnie nagradzany, m.in. przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (ICSC). W poznańskim Starym Browarze na łącznej powierzchni 22,5 tys. mkw., znajduje sie ponad 100 sklepów. W obiekcie znajdują sie także kawiarnie i punkty gastronomiczne.