Po sukcesie Targów Ślubnych organizowanych w centrum handlowym Askana w ubiegłym roku, galeria po raz kolejny zaprasza klientów do zapoznania się z ofertą firm biorących udział w organizacji wesela. Na tegorocznych targach zaprezentuje się prawie 40 wystawców, wśród których są m in. firmy cateringowe, hotele, salony sukien ślubnych, firmy zapewniające dokumentację fotograficzną i filmową a także transport nowożeńców oraz dekoracje.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie finał plebiscytu organizowanego wspólnie z lokalną gazetą, w którym do wygrania będzie m in. wesele za darmo ufundowane przez Galerię Askana. Z kolei najmcy centrum ufundują drugą i trzecią nagrodę.

– Targi Ślubne to doskonała okazja aby zrobić rozeznanie przed wyjątkowym dniem w życiu. Poznać oferty firm, które w naturalny sposób uzupełniają ofertę Galerii Askana, gdzie można kupić klasyczne kreacje, prezenty ślubne lub ciekawe akcesoria – dodaje Bartłomiej Bujnowski, menedżer ds. marketingu Caelum Development odpowiedzialny za Galerię Askana.

Właścicielem Galerii Askana jest Caelum Development, irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii i Niemiec.