Sieć ekologicznych delikatesów firmowanych logo Organic Farma Zdrowia zajmuje coraz większe lokale. Rośnie też tempo wprowadzania do sprzedaży artykułów pod własną marką, ich liczba przekroczyła 200 pozycji.

W ostatnim kwartale firma stworzyła platformą zakupową ekosfera24.pl. Po sześciu latach istnienia jej starej wersji, zaczął działać e-sklep, w którym koszyk zawierający 50 produktów można skompletować w czasie pięciu minut.

– Zainteresowanie klientów żywnością ekologiczną zwiększa się stale, o czym świadczy nasilający się ruch w 18 delikatesach Organic Farmy Zdrowia. Przyczynia się do tego promowanie zdrowego trybu życia przez firmę – mówi Bohdan Juchniewicz, reprezentujący Organic Farma Zdrowia. – Dostarczanie certyfikowanej żywności to podstawa, ale ważne jest równie realizowanie poradnictwa prowadzonego przez doradcę żywieniowego na miejscu w delikatesach lub przez interent – kontynuuje.

Organic Farma Zdrowia posiada delikatesy działające na terenie całej Polski oraz prowadzi sprzedaż internetową. Oferta handlowa sieci zawiera cztery tysiące produktów pochodzących od producentów żywności ekologicznej i naturalnej w Polsce i Europie, w tym już ponad 200 produktów pod markami własnymi.