Pull&Bear to jedna z marek należących do hiszpańskiej grupy Inditex. Aktualnie obecna jest w 45 państwach, a jej łączna liczba sklepów sięga 650.

Marka Pull&Bear skierowana jest przede wszystkim do ludzi młodych, wyznaczając trendy codziennego i swobodnego stylu. Projekty modowe utrzymane są w stylu casual i obejmują nie tylko ubrania, ale również akcesoria oraz obuwie.

Centrum handlowe Karolinka to największy kompleks handlowy w regionie Opola, obejmujący galerię i park handlowy. Położony na opolskim Zaodrzu, przy ulicy Wrocławskiej, oferuje klientom ok. 130 sklepów i punktów usługowych, zlokalizowanych na łącznej powierzchni 70 tys. mkw. W ofercie galerii znajdują się najpopularniejsze z polskich i międzynarodowych marek. Park handlowy z centrum wyposażenia wnętrz skupia natomiast sklepy pomocne w urządzeniu domu i ogrodu. Otwarte w 2008 roku centrum dysponuje także parkingiem na 2700 samochodów.

Właścicielem CH Karolinka jest fundusz MGPA Europe Fund III zarządzany przez MGPA – grupą kapitałową (private equity) działającą na europejskim i azjatyckim rynku nieruchomości. Łączna wartość aktywów zarządzanych przez MGPA wynosi obecnie 10 miliardów dolarów. Firma realizuje i zarządza projektami deweloperskimi w sektorze powierzchni biurowych, handlowych, przemysłowych, mieszkaniowych i hotelowych.