Na spotkanie z kibicami przybyły Iwona Waligóra, Anna Kaczmar, Anna Podolec oraz uczestniczka Mistrzostw Świata w Japonii Berenika Okuniewska.

Atrakcję eventu stanowił konkurs dla kibiców. Dorośli rywalizowali o karnet na mecze bielskiego zespołu oraz bilety na spotkanie BKS Aluprof – Dynamo Bukareszt, które zostanie rozegrane 30 listopada w Bielsku-Białej. Dzieci natomiast walczyły o klubowy gadżet albo o bilet na siatkarski mecz w konkursie plastycznym na najciekawsze portrety polskich zawodniczek.

Fani siatkówki poznali kulisy ostatnich meczy reprezentacji na Mistrzostwach Świata i dyskutowali z siatkarkami o przyczynie porażki. W trakcie spotkania entuzjaści bielskiego zespołu poznali terminarz rozgrywek BKS Aluprof Bielsko-Biała w sezonie 2010/2011.

Centrum handlowo-rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie. Gemini Park obok rozbudowanej części rozrywkowej, reprezentowanej m.in. przez Cinema City, oferuje kompleksową ofertę handlową. Wśród najemców Centrum znajdują się: hipermarket Real, znane zagraniczne marki odzieżowe, takie jak H&M, C&A, New Yorker, S’Oliver oraz wiodący polscy detaliści m.in. Reserved, House, Mohito, Solar czy Ryłko.