Otwarcie nowego salonu Pandora odbędzie się 26 listopada. Sklep umiejscowiony będzie na parterze galerii, w arkadyjskim pasażu Canaletto. Zajmie 37,5 mkw. powierzchni sprzedaży. Duńska marka biżuterii Pandora przygotowała dla klientów Arkadii promocję: pierwsze 300 osób, które w dniach 26 – 27 listopada zakupi biżuterię za 299 zł, otrzyma w prezencie wykonaną ze srebra oraz 14 ct złota, zawieszkę na bransoletkę z prawdziwym diamentem. Ponadto każdy, kto w tych dniach odwiedzi nowy salon w Arkadii, będzie mógł wziąć udział w loterii z wyjątkowymi nagrodami.

Biżuteria Pandora charakteryzuje się ręcznie wykonanymi elementami z cennych kruszców – złota, srebra, kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Najbardziej rozpoznawalnym produktem marki jest bransoletka z zawieszkami. Marka istnieje od 1982 roku, obecnie reprezentowana jest w ponad 30 krajach.

Arkadia to warszawska galeria, gdzie na 287 tys. mkw. powierzchni zgromadzono ok. 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów, 15 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Możliwości wyboru i różnorodność oferty Arkadii podzielono ze względu na specjalizację sklepów oraz sposoby spędzania czasu i zainteresowania konsumentów na kilka światów: Świat Mody, Świat Wielkich Zakupów, Świat Sportu, Rozrywki i Hobby, Świat Dziecka, Świat Zdrowia i Urody, Świat Smaków.