Od początku istnienia Klifu była związana zarówno z centrum w Gdyni, jak i filią warszawską. – Zajmowała się aktywnie rozszerzaniem oferty centrów o nowe marki i to właśnie w dużej części jej zasługą jest sukces dobudowanej części orłowskiego Klifu – czytamy w komunikacie Polimeni. Przyczyniła się także do rozbudowy bazy najemców centrum w Warszawie, które po przebudowie w 2008 r. otrzymało nagrodę grand prix podczas ósmej edycji Shopping Center Forum & Awards.

Danuta Czerwińska będzie w Polimeni odpowiedzialna za najem wszystkich obecnie zarządzanych obiektów, a także pre- leasing galerii w budowie. Jednym z jej głównych zadań na dziś będzie zakończenie procesu komercjalizacji Galerii Rumia. 

Polimeni International to znany na rynku amerykańskim deweloper, który od 10 lat prowadzi działalność także na terenie Polski. Strategia firmy zakłada głównie inwestycje w miastach średniej wielkości. Była ona inicjatorem projektów tzw. mix- use, łączących powierzchnię handlową, usługową, rekreacyjną i sportową, realizowaną w ramach jednej inwestycji. Grupa Polimeni zrzesza obecnie 15 spółek funkcjonujących w Polsce. Do jej głównych inwestycji należą galerie handlowe w Słupsku, Rumi i Jastrzębiu, projekty mieszkaniowe w Juracie i Pucku i projekty biurowe, jak nowy biurowiec w Gdańsku Wrzeszczu.