W pasażu głównym King Cross Praga zostaną ustawione trzy czekoladowe fontanny, z których już od południa każdy klient centrum będzie mógł zasmakować słodyczy na zanurzonych w niej owocach i słodyczach.

To tylko jedna z przygotowanych atrakcji. Równie słodko zrobi się o godzinie 14.00. Wówczas na scenie na placu przed restauracją McDonalds odbędzie się pokaz tworzeni pralin – odpowiedzialny będzie za nie specjalnie zaproszony na tę okazję mistrz cukiernictwa.

Kuliminację urodzinowej imprezy będzie stanowić rozstrzygnięcie loterii, która trwa już od 5 listopada br. Od godz. 18.00 zostaną rozlosowane nagrody – voucher na wakacyjny wyjazd o wartości 10 tys. zł brutto i telewizor 3D wraz z zestawem kina domowego o wartości 8 tys. zł brutto.

Centrum Handlowe King Cross Praga zostało otwarte w 1996 roku na Pradze Południe przy ul. Jubilerskiej 1/3 jako pierwsze centrum prawobrzeżnej Warszawy i jedno z pierwszych w stolicy. Położone jest w bezpośredniej bliskości ważnego węzła komunikacyjnego prowadzącego z centrum miasta w kierunku Lublina, Terespola, a także okolicznych miejscowości i dzielnic, tj. Sulejówka, Międzylesia, Wawra, Rembertowa czy Anina. Powierzchnia całego centrum wynosi ok. 27 tys. mkw.