Sylwia Pędzińska zaczęła swoją współpracę z firmą Colliers International w 2004 roku. Od roku 2009, jako dyrektor generalny, odpowiada za szereg obszarów w firmie, w tym finanse i księgowość, IT, administrację, zasoby ludzkie oraz kwestie prawne. Biegle włada językiem angielskim. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej. – Czuję się wyróżniona i doceniona za wysiłek i pracę, ale to nie tylko wyróżnienie, to również nowe wyzwania i jeszcze większa szansa wpływania na dalszy rozwój firmy. Te sześć lat pracy w zespole Colliers, w tym wspólnie przetrwany kryzys, jaki dotknął sektor nieruchomości na całym świecie, wzmocnił moje poczucie odpowiedzialności za rozwój firmy i jej pracowników – powiedziała Sylwia Pędzińska.

Tomasz Kasperowicz posiada ponad 12 lat doświadczenia zawodowego na rynku nieruchomości. Uczestniczył w największych transakcjach najmu powierzchni magazynowych i przemysłowych o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Do zespołu Działu Powierzchni Magazynowych w Colliers International dołączył w roku 2008 i objął stanowisko dyrektora w dziale. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim. – W Colliers International od zawsze stawiamy na takie osoby, jak Sylwia i Tomasz – mówi Hadley Dean, partner zarządzający firmą w regionie Europy Środkowowschodniej. – Zaangażowanie z jakim podchodzą do codziennych obowiązków i wyzwań, a także wiedza i doświadczenie są najcenniejszym kapitałem, jaki posiadamy, dlatego zawsze szukamy dla takich pracowników szans rozwoju w ramach firmy. Zarówno Sylwia, jak i Tomasz mimo stosunkowo młodego wieku bardzo dużo wnieśli do naszego zespołu, zarówno jako sprawni menadżerowie, jak i sprawdzeni koledzy. Oferta dołączenia do grona partnerów to najwyższy dowód uznania dla ich sukcesów – dodaje.

Firma Colliers International zarządzana jest w Polsce przez partnerów. Obecnie do grona tego należy czternaście osób i są to: Hadley Dean (partner zarządzający na Polskę oraz region Europy Środkowowschodniej), Sylwia Pędzińska, Ewa Czarnecka (Dział Wycen Nieruchomości i Doradztwa), Monika Rajska-Wolińska (Dział Zarządzania Nieruchomościami), Marek Ciunowicz, Marcin Kania, Paweł Skałba oraz Robert Karniewski (Dział Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Najemcy), Maciej Chmielewski oraz Tomasz Kasperowicz (Dział Powierzchni Logistycznych i Magazynowych), Peter Love (Zarządzanie Majątkiem Spółek), John Banka oraz Neil Gregory-Eaves (Dział Usług Inwestycyjnych) oraz Alex Kloszewski (Dział Inwestycji Hotelowo-Rekreacyjnych).