Akcja „Kup pluszaka dla dzieciaka” potrwa do 3 grudnia. W tym czasie do punktu zbiórki pod fontanną w Blue City można przynosić świąteczne prezenty. W paczkach oprócz misiów mogą być też książki dla dzieci i słodycze. Zabawki po promocyjnych cenach będą do kupienia w punkcie zbiórki pod fontanną – stoisku Megasklep Dziecko. W dniu rozpoczęcia akcji – 25 listopada od godz. 16 do 19 na wszystkie maluchy będą czekały atrakcje, w tym animacje lunaparku Inca Play, bicie rekordu na sklejenie najdłuższego łańcucha na choinkę, zawody olimpijskie czy zabawy taneczne. W programie także występ wokalny Łukasza Szczepanika – absolwenta Akademii Muzycznej w Krakowie, spotkanie z klaunem, kurs tańca oraz pluszowa czytanka „Opowieści wigilijnej”.

3 grudnia nastąpi wręczenie zebranych paczek podopiecznym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – dzieciom z rodzin ubogich i dysfunkcyjnych. Cel to zebranie 140 paczek. Organizatorzy akcji dodają, że jeśli liczba podarunków będzie większa, paczki zostaną przekazane także dzieciom z domów dziecka. Finał poprowadzi Patryk Wieczorek – student Warszawskiej Szkoły Aktorskiej.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City łączy w sobie funkcje: handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.