Supermarket delikatesowy zajmie powierzchnię 1,2 tys. mkw. i znajdzie się na parterze Galerii Piast. Polska sieć Piotr i Paweł liczy obecnie około 75 sklepów, umiejscowionych w 45 miastach w całym kraju.

Zgodnie z planem, gorzowskie centrum handlowe ma ruszyć wiosną 2012 r. Do tego czasu powstanie kompleks rekreacyjno-handlowy z ok. 70 lokalami handlowymi i usługowymi, kawiarniami i restauracjami, fitnessem i spa, placami zabaw dla dzieci, boiskami sportowymi oraz nowymi drogami i parkingami. Obiekt powstaje w największej dzielnicy mieszkaniowej Gorzowa Wlkp. Wartość inwestycji szacowana jest na ok. 60 mln zł. Inwestorem obiektu, którego powierzchnia handlowa przekroczy 10 tys. mkw., jest firma Elektra Plus. Agentem komercjalizującym obiekt jest firma King Sturge.

Elektra Plus posiada 30 lat doświadczenia w branży budowlanej, deweloperskiej i energetycznej na rynku europejskim, głównie w Niemczech oraz w krajach bliskiego wschodu. Na polskim rynku działa od 15 lat. Realizuje własne projekty oraz świadczy usługi dla innych inwestorów krajowych i zagranicznych, głównie doradztwo w zakresie inwestycji, zarządzania projektem inwestycyjnym i budową obiektów. Firma realizowała m.in. Galerię Kasztanową w Pile.