Dzięki ustawionemu w Gemini Park Tarnów symulatorowi jazdy X2, klienci galerii mogą spróbować swoich sił we wszystkich z ośmiu możliwych pojazdów. Roller – coaster, tor wyścigowy, kosmiczny pojazd – to tylko niektóre z możliwości znajdujących się w bazie symulatora jazdy. Przejażdżka którymkolwiek z pojazdów jest niemal identyczna, jak w świecie realnym – symulator porusza się i wydaje przestrzenne dźwięki. Na ekstremalną jazdę można też zabrać pasażera, gdyż maszyna jest dwuosobowa. Co więcej, przeżycia jakich doznaje podczas jazdy kierujący pojazdem można obserwować z zewnątrz. Na ekranie ustawionym obok symulatora, widoczny jest kierowca oraz to, co on widzi.

– Każdy chyba w swoim życiu chciał przejechać się motocyklem, statkiem kosmicznym lub inną maszyną. Teraz jest taka możliwość w Gemini – zachęca Kinga Witek, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Centrum handlowe Gemini Park Tarnów jest usytuowane w północnej części Tarnowa. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych znajduje się blisko 70 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców galerii należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie. Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management.