Niemiecka marka Digel urządzi się na 105 mkw. powierzchni Fashion House Gdańsk. Nowy sklep zaoferuje ubrania dla mężczyzn. Firma Digel została założona w 1939 roku przez Gustawa Digla w Nagold. W okresie powojennym dynamicznie rozwijała się wchodząc do kolejnych państw. Na naszym rynku pojawiła się w 1993 r. gdy Hans Digel powołał spółkę Digel Polska.

Salon Intermax, na potrzeby którego wynajęte zostało 96 mkw. powierzchni, będzie oferował obuwie znanych marek: Gabor, Tom Taylor, Camel, Dockers, Snipe i Bugatti.

– Wejście znanych międzynarodowych marek do centrum Fashion House jest dowodem na to, że warto otwierać sklepy w tym obiekcie. Potwierdzają to liczby. Stale notujemy wzrosty frekwencji. Od 1 stycznia do 1 listopada 2010 roku wzrosła ona o blisko 16 proc. w stosunku do analogicznego okresu 2009 r.– informuje Robert Gietko, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

Zainteresowanie klientów przekłada się na aktywność najemców. Od początku 2010 roku do 1 listopada otworzyli oni w tym centrum outletowym 22 sklepy. To o 1 sklep więcej niż w całym poprzednim roku. Za wynajem powierzchni handlowej w Fashion House w Gdańsku odpowiada dział leasingu Polonia Property Funds oraz BOIG Property Consulting.

Właścicielem sieci centrow outlet Fashion House jest fundusz Polonia Property Funds. Obecnie liczy on 3 obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk.