Nowy sklep Butik Your New Style w Galerii Sanowa został otwarty w sobotę 20 listopada. Przez cały dzień zakupom w butiku towarzyszył znany DJ. Z kolei we wtorek 23 listopada sieć wprowadziła 50 proc. obniżkę cen na wszystkie akcesoria i zaprosiła do salonu ambasadorkę marki – aktorkę Aleksandrę Szwed.

Butik Your New Style to sieć sklepów z odzieżą w stylu sport & casual, przeznaczoną dla nastolatek i młodych kobiet. Butik posiada własne marki odzieżowe, między innymi: French Collection, For Fitness, Forever Pink. Marka jest obecna na polskim rynku od 2001 roku. Jej właścicielem jest polska firma Trend & Fashion Group Sp. z o.o.

Galeria Sanowa to obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany u zbiegu ulic Sanowej, Brudzewskiego i Rzeźniczej w Przemyślu. Jej całkowita powierzchnia wynosi 30 tys. mkw., z czego 21 tys. mkw. przeznaczono na wynajem. Dla zmotoryzowanych klientów przewidziano parking podziemny oraz jedną kondygnację naziemną. Budowę inwestycji rozpoczęto w 2008 roku. Oficjalne otwarcie galerii odbyło się 26 października tego roku. Główni najemcy to: Kaufland, H&M, Douglas, MediaExpert, Reserved i Deichmann. Inwestorem galerii jest San Development sp. z o. o., natomiast generalnym wykonawcą PA Nova SA.