Mediaexpert w Galerii Mosty w Płocku to 10 elektromarket spółki Domex otwarty w 2010 roku. Sklep jest zlokalizowany na dwóch kondygnacjach. Na parterze klienci będą mogli odnaleźć artykuły gospodarstwa domowego. Pierwsze piętro będzie mieścić elektronikę użytkową.

Mediaexpert jest siecią elektromarketów, obecną na krajowym rynku od ośmiu lat. Aktualnie w ramach sieci działa 230 placówek. Marka jest dostępna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców. Mediaexpert jest firmą ze 100 proc. polskim kapitałem.

– Nowinki techniczne, nowości rynkowe, ekspercka obsługa – to wszystko klienci odnajdą w najnowszym salonie Mediaexpert. Obiekt w Płocku będzie kolejnym elektromarketem, w którym wprowadzono nowy sposób ekspozycji produktów. Stworzony koncept jest odpowiedzią na najnowsze trendy marchandisingowe – czytamy w komunikacie firmy.

Elektromarket Mediaexpert ruszy wraz z otwarciem płockiej Galerii Mosty, za sprawą której mieszkańcy miasta zyskają dostęp do sklepów takich jak: Reserved, Cropp Town, House, Camaieu, Sportodrom, obuwniczy Deichmann, drogeria Rossmann oraz salon prasowy Empik. Operatorem spożywczym w nowej galerii będą delikatesy Piotr i Paweł. Pojawią się również lokale usługowe.