W pierwszych tygodniach listopada w Porcie Łódź została otwarta drogeria-apteka Super-Pharm, sklep Cyfra+. Na liście sklepów pojawiła się też wspólny salon marek odzieżowych Tiffi i Próchnik. Kolejne otwarcia planowane są na początek grudnia br.

20 listopada 2010 roku w Porcie Łódź rozpoczął działalność sklep niemieckiej marki Takko Fashion. W jego ofercie znajduje się odzież damska, męska i dziecięca, a także akcesoria i dodatki. Salon o powierzchni 445 mkw. znajduje się w strefie Las.

Tego samego dnia swoje podwoje otworzył także firmowy sklep marki obuwniczej Bata o powierzchni ponad 350 mkw. Klienci znajdą go pomiędzy sklepem Michael Koszule i C&A.

Na najbliższe tygodnie planowane jest otwarcie w Porcie Łódź sklepu odzieżowego marki Mango o powierzchni ponad 300 mkw., który znajdzie się w strefie Ocean, pomiędzy Quazi i Ecco Kids, a także salonu X-Kom. Coś dla siebie znajdą tam wszyscy zainteresowani zakupem komputerów, notebooków, oprogramowania i elektronicznych gadżetów – wszystko w lokalu o powierzchni 100 mkw. Salon znajdzie się naprzeciwko RTV Euro AGD.

Do końca tego roku ofertę Portu Łódź wzbogacą także sklep firmowy Levis, kwiaciarnia Skrzydlewska oraz myjnia samochodowa.