Zmiana stawek VAT, która wchodzi w życie od 2011 roku, pociąga za sobą nie tylko zmianę cen, ale również konieczność przeprogramowania systemów informatycznych i urządzeń fiskalnych. Mając to na uwadze, firma Jantar przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę. Proponuje m.in. indywidualne szkolenia „Jak przygotować się do zmiany stawki VAT” pod kątem konkretnych modeli urządzeń fiskalnych. Szkolenie ma przygotować przedsiębiorcę do samodzielnego przeprowadzenia zmiany stawki VAT.

Jantar zaplanował też specjalne dyżury serwisowe, podczas których będzie można skorzystać z usługi zmiany stawki VAT. Zaleca ponadto wcześniejsze przygotowanie urządzeń rezerwowych i oferuje możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramuzmian stawki VAT dla sieci sklepów. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.jantar.pl.

Jantar Sp. z o.o. działa na rynku od 1990 roku, specjalizujące się w systemach zarządzania sprzedażą oraz automatycznej identyfikacji. Realizuje swoje projekty w oparciu o platformę sprzętową światowych liderów takich jak: IBM, Motorola, Zebra, Cisco, Lenovo, Sharp. Jantar oferuje wsparcie w fazie projektowania, integracji aplikacji i urządzeń, wdrożenia, serwisu oraz szkolenia dla handlu i przemysłu. Wyszkoleni specjaliści oraz rozbudowana sieć oddziałów handlowych i punktów serwisowych zapewniają kompleksową obsługę klientów.