Manhattan, jak co roku, zaprasza swoich klientów na tradycyjny Jarmark Świąteczny. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią smak tradycyjnych produktów regionalnych. Na kilkunastu stoiskach usytuowanych na parterze galerii zakupić będzie można pełną gamę ozdób świątecznych, dekoracji i upominków.

Tegoroczną nowością będzie stoisko przygotowane przez GS Żukowo z wędlinami i wypiekami regionalnymi z kaszubskich masarni i piekarni. Po raz pierwszy pojawią się także suszone owoce i pełny asortyment orzechów i bakalii. Najmłodsi klienci znajdą również coś dla siebie na stoisku z elektronicznymi i mechanicznymi zabawkami.

Manhattan jest nowoczesnym centrum handlowym w Trójmieście. Galeria została zaprojektowana jako miejsce zakupów i przestrzeń spędzania wolnego czasu. Na ośmiu kondygnacjach znalazło się ponad 70 sklepów, restauracji, kawiarni i punktów usługowych. Wśród marek znajdziemy tu m.in. supermarket Piotr i Paweł, marki modowe, w tym: H&M, C&A, KappAhl, Charles Vogele, Solar, Promod, Diverse, CCC, Ryłko, Próchnik, sklepy sportowe: Espina Sport, Ka-Sport, Adidas, Nike, Heavy Duty, salon Empik, restauracje i kawiarnie, np. Sphinx, VNS, Grycan, winiarnia Wine Club, a także klub fitness – Tiger GYM.

Ofertę kulturalną Manhattanu stanowią Teatr Znak oraz galeria Delikatesy Sztuki z dziełami młodych artystów i ofertą zajęć artystycznych. Charakterystycznym elementem Manhattanu jest zielony dach z tarasem widokowym, na którym znajduje się ogródek restauracyjny.