Firma już teraz zapowiada otwarcie kolejnego salonu. Tym razem w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Ma to być największy sklep sieci perfumeryjnej, jego powierzchnia osiągnie 1200 mkw. Będzie firmowany nazwą Douglas House of Beauty.

W Polsce perfumerie Douglas istnieją już od dziewięciu lat. Pierwsza została otwarta w 2001 roku we Wrocławiu w Galerii Dominikańskiej. Otwarcia kolejnych perfumerii miały miejsce w największych miastach Polski.

Teraz marka dołączyła również do najemców Centrum Handlowe Molo, które po przebudowie i zmianie nazwy doczekało się otwarcia 25 listopada br. Najemcami obiektu nadal pozostanją sklep Media Markt ze sprzętem RTV i AGD, hipermarket spożywczy Carrefour oraz salon Komfort z artykułami wyposażenia i wykończenia wnętrz. Klienci mają również dostęp do ok. 60 sklepów, w tym: Apart, Cropp Town, Cubus, Deichmann, Gatta, H&M, Home&You, House, Levi’s/Mustang, Matras, New Yorker, Orsay, Reserved, Tally Weijl, Triumph, a w części restauracyjnej – Burger King.

Arkadia to jedno z największych w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej centrów handlowych. Na 287 tys. mkw. funkcjonuje tu ok. 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów oraz 30 restauracji, a także kawiarni.