Salon win i winebar w Galerii Malta w Poznaniu to druga lokalizacja MineWine.pl. Pierwsza funkcjonuje w Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest pasjonat wina i biznesman Sławomir Komiński, który podkreśla, że chciał stworzyć miejsce przyjazne, bez nadęcia, snobizmu i otoczki elitarności. Na klientów nowej winiarni czeka ponad 350 gatunków trunku z całego świata, a także specjalnie dobrane do nich przekąski. Zmotoryzowanym klientom salon oferuje m.in. kawę.

Otwarciu salonu towarzyszyły atrakcje. Każdy pełnoletni klient, który odwiedził MineWine.pl do 21 listopada mógł uczestniczyć w degustacji wina Beaujolais Nouveau.

Galeria Malta to obiekt handlowo – usługowy zlokalizowany w Poznaniu. Centrum handlowe zostało otwarte w marcu 2009 roku i mieści się w okolicy Jeziora Maltańskiego oraz terenów poznańskiej Malty. Galeria zajmuje 162 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 54 tys. mkw. powierzchni handlowo – rozrywkowej. Łącznie, galeria oferuje klientom 170 sklepów popularnych marek, m.in. Big Star, Carry, KappAhl, Marks&Spencer, Orsay, Olsen, Pretty Girl, New Yorker, Zara, Bartek, Gatta, Empik, Komputronik, Vobis, Apart, Swiss oraz delikatesy spożywcze Piotr i Paweł.