Program Mikołajek, przygotowany przez tarnowską galerię Gemini Park, obejmuje wiele atrakcji, szczególnie dla maluchów. Ważną częścią wydarzenia będzie występ aktorów teatru lalkowego Groteska z Krakowa. Widzowie będą też mieli możliwość wzięcia udziału w nowocześnie wystawionym przedstawieniu, w którym widz jest jednocześnie uczestnikiem i aktorem. Animatorzy przebrani za leśne skrzaty będą organizowali dla dzieci gry, zabawy i konkursy tematycznie związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Od 1 grudnia trwać będzie konkurs na najpiękniejszy list do Św. Mikołaja. Zwycięzca zrealizuje opisane w nim marzenie. W konkursie będzie mógł wziąć udział każdy, kto w dniach od 1 do 5 grudnia zrobi zakupy na terenie Gemini Park Tarnów za kwotę minimum 100 zł, a następnie na otrzymanym formularzu napisze list do Świętego Mikołaja. Laureat otrzyma prezent z rąk Świętego Mikołaja.

Centrum handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, liczący ok. 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 41 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim blisko 70 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Główni najemcy Gemini Park Tarnów to wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Top Secret&Friends, House, Cropp, Home&You, KFC, Solar, Big Star.

Właścicielem Gemini Park Tarnów jest spółka Gemini Holdings, do której należy również Gemini Park Bielsko-Biała, oddane do użytku w maju 2009 roku.