Najnowszy salon „Pomysł na prezent – upominki z klasą”, którego otwarcie miało miejsce w ostatnią sobotę, 20 listopada bierzącego roku, znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Młyńskiej, tuż obok odzieżowego salonu Reserved.

– Odwiedzający pozytywnie odebrali nową markę, która oferuje zarówno artykuły stymulujące rozwój dzieci, zabawki edukacyjne, jak i serie najbardziej pożądanych produktów, takich jak Hello Kitty, czy Top Model – ocenia Łukasz Tomczak, specjalista ds. marketingu grupy Caelum Development, zarządzającej galerią.

W sklepie „Pomysł na prezent – upominki z klasą” klienci mogą znaleźć przede wszystkim zabawki, upominki i artykuły szkolne. A w najbliższym czasie, w ramach otwarciowej kampanii promocyjnej, mogą również liczyć na specjalnie przygotowane upominki – dla każdego, kto dokona zakupu w cenie przekraczającej 30 zł.

Caelum Development – inwestor i zarządca obiektu – już teraz zapowiada kolejne otwarcia i kolejnych najemców. W niedługim czasie w Galerii Młyńskiej pojawi się perfumeria, sklep zoologiczny oraz salon marki Outhorn. – Bardzo dobre wyniki notowane przez obiekt w 2010 roku przyciągają wielu zainteresowanych działalnością w galerii – komentuje Łukasz Tomczak.