Umowę ze spółka AmRest Coffee już podpisano, otwarcie planowane jest wiosną 2011 roku.

Strategia komercjalizacji centrum Promenada, realizowana przez ECC Property Management, zakłada
budowanie nowatorskiej oferty. Galeria może pochwalić się nie tylko pierwszym lokalem Sturbacks w warszawskim centrum, ale również pierwszymi delikatesami Alma w Polsce, pierwszym krytym i całorocznym lodowiskiem, pierwszym salonem polskiego projektanta mody, Macieja Zienia w centrum handlowym oraz pierwszym pokazem mody z udziałem światowej sławy modelki Ewy Hercigovej.

Starbucks Coffee Company jest wiodącą firmą w dziedzinie sprzedaży i palenia kawy oraz wiodącą marką kaw o najwyższej jakości na świecie. Ponad 15 tys. kawiarni na całym świecie, w Ameryce Północnej i Południowej, w Europie, na Bliskim Wschodzie i w regionie Pacyfiku ma w swej ofercie poza kawą zimne napoje na bazie czekolady, kawy, bitej smietany, herbay z linii Tazo, kanapki, salatki, mufiny i ciasta, a dla fanów – kolekcje kubków i akcesoriów.

Centrum Handlowe Promenada zostało otwarte w grudniu 1996. Wówczas obiekt liczył ok. 35 tys. mkw. powierzchni handlowej, a mieściło się w nim 120 najemców. Obiekt był dwukrotnie rozbudowywany. 15 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej na rozrywkę zostało oddane do użytku w 1999 roku. Wówczas najemcą centrum został 13 ekranowy multipleks kinowy Cinema City, a także kręgielnia. Przybyło także kilka dodatkowych sklepów i punktów usługowych. W 2005 roku została otwarta kolejna część centrum o powierzchni 60 tys. mkw. 4,115 tys. mkw. zajął krakowski supermarket Alma Market S.A. Sklep działa na parterze (wejściem od ul. Anińskiej).

Obecnie Promenada liczy ponad 121 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i posiada 220 sklepów. Po ostatniej dobudowie powstał parking, który mieści ponad 2300 samochodów. W kompleksie, poza sklepami, znajduje się kino Cinema City oraz całoroczne lodowisko.