Tym razem marka pojawiła się w bardzo prestiżowej lokalizacji, na najdroższej w Polsce ulicy handlowej – u zbiegu Nowego Światu i ul. Foksal. Dlatego na otwarciu nie zabrakło gwiazd i celebrytów. W otwarciowej imprezie wzięli udział miedzy innymi: aktorak Małgorzata Socha, prezenterka i podróżniczka, Martyna Wojciechowska, tancerz i prezenter Michał Piróg. Był też Adam Sztaba oraz Dorota Szelągowska.

W najnowszym punkcie H&M klienci będą mogli skorzystać z oferty limitowanej kolekcji Lanvin dla H&M.

Salony sieci H&M oferują odzież damską, męską i dziecięcą. Firma powstała w 1947 roku w Szwecji i początkowo funkcjonowała pod nazwą „Hennes” (po szwedzku „jej”), oferując tylko ubrania dla kobiet. Po połączeniu z firmą Mauritz Widforss w 1968 roku w sprzedaży znalazł się również asortyment dla panów. Obecnie H&M ma ponad dwa tysiące punktów handlowych w 38 krajach na całym świecie. Zatrudnia ponad 76 tys. pracowników.

W warszawie sklepy firmowane logo H&M działają już w Złotych Tarasach, w Arkadii, Galerii Mokotów, CH Promenada, CH Reduta, CH Targówek, CH Wola Park oraz przy ul. Marszałkowskiej, a dodatkowo mieszkańcy obrzeży stolicy mogą odnaleźć markę w Auchan w Piasecznie oraz CH Janki.