W zimowej edycji magazynu, czytelnicy znajdą m.in. propozycje prezentów dla najbliższych oraz najnowsze trendy w modzie sylwestrowej. Styliści Magazynu Mody Klif obserwując hollywoodzkie ikony stylu – Julię Roberts, Julianne Moore, Tildę Swinton i Chloe Sevigny na czerwonym dywanie, proponują sylwestrowe zestawienia. Poza prezentacją zimowych kolekcji dostępnych w centrach handlowych Klif, w nowym magazynie znalazły się artykuły na temat modowych trendów, które tej zimy zdominowały wybiegi.

Najnowszy numer Magazynu Mody Klif dostępny jest bezpłatnie na terenie galerii Klif w Gdyni i w Warszawie oraz w wersji elektronicznej na stronie www.klif.pl. Za pośrednictwem poczty trafił także do stałych klientów trójmiejskiego i warszawskiego Klifu. Wraz z piątkowym wydaniem (26 listopada) zimowy numer pisma otrzymali także czytelnicy stołecznej i trójmiejskiej „Gazety Wyborczej” oraz dziennika „Polska. Dziennik Bałtycki”.

Magazyn Mody Klif wydawany jest przez centra handlowe Klif od ponad 10 lat. W maju br. Magazyn otrzymał nagrodę „Srebrne Szpalty” w konkursie prasy firmowej Szpalty Roku 2010. Jury konkursu, pod przewodnictwem Tomasza Raczka, doceniło magazyn za dynamikę, zdjęcia na okładce, interesujący projekt oraz dobrze wykonane sesje modowe.